Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/10/lufte-ne-mat-nje-pa-jete-dhe-nje-i-plagosur-punonjes-te-bashkise/
Luftë në Mat, një pa jetë, dhe një i plagosur, punonjës të bashkisë