Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/10/me-arme-ne-brez-dhe-ne-kerkim-arrestohet-37-vjecari-ne-fier/
Më armë në brez dhe në kërkim, arrestohet 37 vjeçari në Fier