Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2018/11/pasi-varrosen-kacifasin-greket-bllokojne-rrugen-ne-gjirokaster-dhe-bejne-thirrje/
Pasi varrosën Kaçifasin, grekët bllokojnë rrugën në Gjirokastër dhe bëjnë thirrje