Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.al/2019/02/e-fundit-aksident-i-rende-tek-rruga-e-elbasanit-perplasen-1-automjet-dhe-1-motorciklete/
E FUNDIT/ Aksident i rëndë tek rruga e Elbasanit, përplasen 1 automjet dhe 1 motorçikletë