Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmifundit.com/2019/06/12/iu-duk-si-badigard-clinton-injoron-ramen-dhe-nuk-i-zgjat-doren/
Ceremonia në Prishtinë, Bill Clinton nuk i zgjat dorën Ramës