Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmpress.org/plenkoviq-kroacia-eshte-qe-te-siguroje-mbeshtetje-per-fillimin-e-negociatave-me-maqedonine-e-veriut-dhe-shqiperine/
Plenkoviq: Kroacia është që të sigurojë mbështetje për fillimin e negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë