Don't have Telegram yet? Try it now!
http://lajmpress.org/seanca-per-ligjin-per-pp-neser-ne-ora-11-konvokohen-seanca-per-shkarkim-te-mizrahit-dhe-per-shperberje-te-kuvendit-foto/
Seanca për Ligjin për PP nesër në ora 11, konvokohen seanca për shkarkim të Mizrahit dhe për shpërbërje të Kuvendit (FOTO)