Don't have Telegram yet? Try it now!
http://www.lajmifundit.com/2019/08/05/gazetarja-denoncon-pjerin-ndreun-kush-e-perdhunoi-17-vjecaren-dhe-i-vrau-vellane/
Gazetarja denoncon Pjerin Ndreun: Kush e përdhunoi 17-vjeçaren dhe i vrau vëllanë?