Don't have Telegram yet? Try it now!
http://www.lajmifundit.com/2019/08/06/e-kishin-vjedhur-ne-turqi-sekuestrohet-anija-turistike-dhe-kapet-47-vjecarin-turk/
E kishin vjedhur në Turqi, sekuestrohet anija turistike dhe kapet 47-vjeçarin turk