Don't have Telegram yet? Try it now!
http://www.lajmifundit.com/2019/08/13/rama-reagon-per-here-te-pare-ps-dhe-valdrin-pjetri-i-kane-rruget-te-ndara/
Rama reagon për herë të parë: PS dhe Valdrin Pjetri i kanë rrugët të ndara