Don't have Telegram yet? Try it now!
https://45lines.com/gazetari-investigues-zheljko-peratoviq-thote-ne-nje-interviste-per-dw-ne-pasi-kroacia-shpalli-pavaresine-e-saj-ne-vitin-1991-perkoviq-ishte-pergjegjes-per-ndertimin-dhe-drejtimin-e-sherbimeve-sekret/
Gazetari investigues Zheljko Peratoviq: Perkoviq ishte përgjegjës për ndërtimin dhe drejtimin e shërbimeve sekrete të shtetit të ri