Don't have Telegram yet? Try it now!
https://ahmetmurati.com/uefa-2020-shqiperia-ne-grupin-h-kosova-ne-grupin-e-a-si-dhe-gjermania-ne-grupin-c/
UEFA 2020 Shqipëria në Grupin H, Kosova në Grupin e A si dhe Gjermania në Grupin C