Don't have Telegram yet? Try it now!
https://albswiss.com/formacioni-me-lojtaret-me-te-mire-qe-ka-pasur-dhe-qe-i-ka-nen-urdhra-jurgen-kloppi/
Formacioni me lojtarët më të mirë që ka pasur dhe që i ka nën urdhra Jurgen Kloppi