Don't have Telegram yet? Try it now!
https://demokracia.co/2019/05/12/protesta-zbardhet-biseda-mes-rames-dhe-arta-markut-vendimi-qe-eshte-marre/
Protesta, zbardhet biseda mes Ramës dhe Arta Markut, vendimi që është marrë