Don't have Telegram yet? Try it now!
https://neuroedusa.com/2018/01/09/perse-mbajme-mend-disa-gjera-dhe-jo-disa-te-tjera-cfar-ndodh-me-trurin/
Përse mbajmë mend disa gjëra dhe jo disa të tjera? Ç’far ndodh me trurin?