Don't have Telegram yet? Try it now!
https://postmatura.al/njoftime-per-studentet/informacion-mbi-mbylljen-e-vitit-akademik-2019-2020-ne-fakultetin-e-bujqesise-dhe-mjedisit/
INFORMACION MBI MBYLLJEN E VITIT AKADEMIK 2019-2020 NË FAKULTETIN E BUJQËSISË DHE MJEDISIT