Don't have Telegram yet? Try it now!
https://rtvpendimi.com/vazhdojne-sulmet-e-regjimit-te-asadit-dhe-rusise-ne-idlib-2/
Vazhdojnë sulmet e regjimit të Asadit dhe Rusisë në Idlib