Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/aksident-i-rende-ne-rrugen-tetove-jazhince-nje-person-ka-humbur-jeten-dhe-nje-i-plagosur/
Aksident i rëndë në rrugën Tetovë-Jazhincë, një person ka humbur jetën dhe një i plagosur