Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/albin-kurti-tregon-sa-ministri-dhe-zevendesministra-do-ti-kete-qeveria-e-re/
Albin Kurti tregon sa ministri dhe zëvendësministra do t’i ketë qeveria e re