Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/ekskluzive-ivanov-do-ti-amnistoje-sulmuesit-e-seles-dhe-te-akuzuarit-nga-prokuroria-speciale/
Ekskluzive: Ivanov do t’i amnistojë sulmuesit e Selës dhe të akuzuarit nga Prokuroria Speciale?!