Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/ekskluzive-pas-referendumit-krijohet-koalicioni-i-zgjeruar-per-realizimin-e-marreveshjes-me-greqine-dhe-anetaresim-ne-nato-vmro-fiton-4-ministri/
Ekskluzive/ Pas referendumit krijohet koalicioni i zgjeruar për realizimin e marrëveshjes me Greqinë dhe anëtarësim në NATO, VMRO fiton 4 ministri!?