Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/kocijancic-zgjedhjet-ne-shqiperi-u-mbajten-ne-menyre-te-qete-dhe-te-rregullt/
Kocijançiç: Zgjedhjet në Shqipëri u mbajtën në mënyrë të qetë dhe të rregullt