Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/osbe-mbeshtet-perpjekjet-per-zhvillimin-demokratik-dhe-perparimin-e-maqedonise/
OSBE mbështet përpjekjet për zhvillimin demokratik dhe përparimin e Maqedonisë