Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/shoqeria-digjitale-eshte-realitet-dergohen-miliona-e-porosi-dhe-shpenzohen-mijera-dollare/
Shoqëria digjitale është realitet, dërgohen miliona e-porosi dhe shpenzohen mijëra dollarë