Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/shqiponja-ne-boteror-ja-cfare-thote-lorik-cana-per-festimet-e-xhakes-dhe-shaqirit/
Shqiponja në Botëror, ja çfarë thotë Lorik Cana për festimet e Xhakës dhe Shaqirit