Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/ut-regjistrimi-zhvillohet-ne-perputhje-me-vizionin-dhe-misionin-historik-%ef%b8%8f/
UT – regjistrimi zhvillohet në përputhje me vizionin dhe misionin historik ️