Don't have Telegram yet? Try it now!
https://shqip.dk/valdete-daka-po-lufton-me-te-gjitha-forcat-per-ta-vjedh-fitoren-e-vv-se-dhe-ldk-se/
Valdete Daka po lufton me të gjitha forcat për ta vjedh fitoren e VV-së dhe LDK-së