Don't have Telegram yet? Try it now!
https://sport.alpenews.al/2019/05/top-11-ne-serie-a-per-sezonin-2018-2019-asnje-lojtar-nga-interi-dhe-milani-ja-klubet-qe-dominojne-foto/
“TOP 11” NË SERIE A PËR SEZONIN 2018-2019/ Asnjë lojtar nga Interi dhe Milani, ja klubet që dominojnë (FOTO)