Don't have Telegram yet? Try it now!
https://sport.alpenews.al/2019/10/mavraj-dhe-elseid-hysaj-nuk-jane-ne-dispozicion-ja-kush-do-te-marre-shiritin-e-kapitenit-te-kombetarja/
MAVRAJ DHE ELSEID HYSAJ NUK JANË NË DISPOZICION/ Ja kush do të marrë shiritin e kapitenit te Kombëtarja