Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/2019/10/30/mos-u-ngopsh-me-leke-dhe-pushtet-cifti-i-artisteve-shperthejne-ndaj-vera-grabockes-festivalin-ia-ke-dhene-elvana-gjates/
“Mos u ngopsh me lekë dhe pushtet” Çifti i artistëve shpërthejnë ndaj Vera Grabockës: Festivalin ia ke dhënë Elvana Gjatës