Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/2020/12/11/dashuri-me-shikim-te-pare-kjo-eshte-historia-si-ne-perralla-e-albanit-dhe-miriamit/
Dashuri me shikim të parë, kjo është historia si në përralla e Albanit dhe Miriamit