Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/2020/12/22/mutacioni-i-ri-drejtori-i-vaksinave-ne-geovax-eshte-perhapur-ne-gjithe-europen-dhe-ne-shqiperi-tregon-sa-i-rrezikshem-eshte/
Mutacioni i ri, Drejtori i vaksinave në GEOVAX: Është përhapur në gjithë Europën dhe në Shqipëri. Tregon sa i rrezikshëm është