Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/2021/01/05/rriten-serish-shifrat-e-covid-19-msh-660-raste-te-reja-dhe-4-humbje-jete-vetem-ne-elbasan-perditesimi/
Rriten sërish shifrat e covid-19/ MSH: 660 raste të reja, ndërrojnë jete 4 qytetarë nga Elbasani. Përditësimi