Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/2021/01/13/covid-19-me-ne-fund-studimet-tregojne-pse-disa-semuren-rende-dhe-te-tjeret-e-kalojne-pa-e-kuptuar/
Covid-19; Më në fund studimet tregojnë pse disa sëmurën rëndë dhe të tjerët e kalojnë pa e kuptuar