Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/2021/02/23/mjeku-ilir-alimehmeti-sqaron-rastin-e-22-vjecares-dhe-jep-alarmin-ne-shqiperi-po-shfaqet/
Mjeku Ilir Alimehmeti sqaron rastin e 22 vjeçares dhe jep alarmin. Në Shqipëri po shfaqet…