Don't have Telegram yet? Try it now!
https://www.elbasaniplus.com/detaje-aksione-dhe-kontrolle-te-befasishme-7-te-arrestuar-oreve-te-fundit-ne-elbasan/
DETAJE/Aksione dhe kontrolle të befasishme, 7 të arrestuar orëve të fundit në Elbasan