Don't have Telegram yet? Try it now!
https://xhamitetiranes.com/mos-u-trishto-nese-fiton-kafshaten-nje-grusht-uje-dhe-pelhuren-qe-te-mbulon-trupin/
Mos u trishto nëse fiton kafshatën, një grusht ujë dhe pëlhurën që të mbulon trupin