Don't have Telegram yet? Try it now!
https://etemaadonline.ir/content/337828/علیه-کسانی-که-در-عقد-کودک-11-ساله-دست-داشته-اند-اعلام-جرم-شده-است
دستیار حقوق شهروندی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به خبر ازدواج کودک 11 ساله با پسر 22 ساله که در چند روز اخیر خبرساز شده است، تاکید کرد: طبق قوانین موجود نیز عقد نکاح دختر قبل از رسیدن به سن 13 سالگی مطابق مقررات ماده 1041 قانون مدنی مصوب سال 81 مجمع تشخیص مصلحت نظام ممنوع است