Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2018/10/24/ke-hodhi-poshte-buxhetin-e-italise-eurodeputeti-heq-kepucen-dhe-prish-letrat-e-moscovic/
KE hodhi poshtë buxhetin e Italisë, eurodeputeti heq këpucën dhe prish letrat e Moscovic