Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/03/11/rama-i-prere-kush-kalon-rrethimin-dhe-zbret-ne-fushe-3-vite-denim/
Rama i prerë: Kush kalon rrethimin dhe zbret në fushë, 3 vite dënim