Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/05/02/asteroidi-gjigand-do-kaloje-prane-tokes-dhe-do-shihet-me-sy-te-lire/
Asteroidi gjigand do kalojë pranë Tokës dhe do shihet me sy të lirë