Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/05/15/ishte-njohur-me-nje-vajze-dhe-niset-ne-tirane-zhduket-pa-gjurme-fieraku/
Ishte njohur me një vajzë dhe niset në Tiranë, zhduket pa gjurmë fieraku