Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/05/22/durres-sekuestrohen-1-milion-euro-pasuri-te-paluajtshme-si-dhe-30-milion-leke/
Durrës/ Sekuestrohen 1 milion euro pasuri të paluajtshme, si dhe 30 milion lekë…