Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/06/03/te-cara-ne-koke-dhe-nofull-fotot-e-protestuesve-nga-spitali/
Të çara në kokë dhe nofull, fotot e protestuesve nga spitali