Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/06/11/rama-i-prere-nga-brukseli-dhe-pas-reagimit-te-metes-zgjedhjet-me-30-qershor/
Rama i prerë nga Brukseli dhe pas reagimit të Metës: Zgjedhjet më 30 qershor