Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/08/13/djali-i-ardian-fullanit-dhe-vajza-e-ish-deputetes-do-te-martohen/
Djali i Ardian Fullanit dhe vajza e ish-deputetes do të martohen?!