Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/08/14/lista-e-zeze-17-kryebashkiake-dhe-deputete-te-rames-te-lidhur-me-krimin/
Lista e zezë/ 17 kryebashkiakë dhe deputetë të Ramës të lidhur me krimin