Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/09/05/skandali-ne-tropoje-te-vdekur-te-burgosur-dhe-emigrante-marrin-ndihme-ekonomike/
Skandali në Tropojë, të vdekur, të burgosur dhe emigrantë marrin ndihmë ekonomike