Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/09/09/e-fundit-sulm-me-arme-ne-hollande-3-te-vdekur-dhe-nje-ne-gjendje-te-rende/
E FUNDIT/ Sulm me armë në Hollandë, 3 të vdekur dhe një në gjendje të rëndë