Don't have Telegram yet? Try it now!
https://lajmifundit.al/2019/09/09/kosove-kryetari-i-kesaj-partie-fut-gruan-dhe-babain-ne-listen-per-deputete/
Kosovë/ Kryetari i kësaj partie fut gruan dhe babain në listën për deputetë